TechLED Aydınlatma Çözümleri

showcase

we will help you to build a dream

PROJECT MANAGEMENT

01.

Profesyonel Proje Desteği

02.

İhtiyaç Odaklı Bireysel Talepler

03.

Sürdürülebilirlik. Yarar. Görünürlük.

[ hakkımızda ]

ATEX Aydınlatmada Çözüm Ortağınız

TechLED, sektörün ihtiyaçlarını analiz etmek ve ihtiyaçları tam olarak karşılayan aydınlatma armatürleri üretmek amacıyla 5 yıllık Ar-GE çalışmalarının ardından 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. TechLED o zamandan beri ışık teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip etti ve yenilikçi aydınlatma çözümlerinin geliştirilmesinde ve genişletilmesinde aktif rol oynadı.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyümeye devam eden TechLED, yalın ihtiyaçları, minimum tüketimi ve enerji kalitesini önemseyen ekip arkadaşları sayesinde en verimli aydınlatma armatürlerini üretiyor.

[ ürünler ]

Ürün Kategorilerimiz

Furniture & Decor

We create and produce our product design lines.

Exterior Design

We will help you to get the result you dreamed of.

Aydınlatma Tasarımı

Aydınlatma tasarımcısında LED armatürlere yükseltme yaparken dahil edilmesi gereken birçok faktör vardır. Optimizasyon süreci, hangi ürünlerin ve ürün sayısının müşteri tarafından belirlenen aydınlatma koşullarını karşılayacağını görmek için birden fazla test yapılmasını içerir. Ortam sıcaklığı, güneş ışığına maruz kalma, zemin yüzey rengi, koridor genişliği ve tavan yüksekliği dikkate alınarak 2 ve 3 boyutlu bilgisayar modelleri kullanılarak optimizasyon süreci her zaman bilimsel bir yaklaşımla ele alınmaktadır. Aşağıda aydınlatma tasarımlarına ve bunlara eşlik eden figürlere bazı örnekler verilmiştir.